بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟

نویسنده : نویسنده چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 12:36 ق.ظ  •   مفیدستان:

بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست

باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد نه شکلی از تنبیه کردن


فرزند شما باید یاد بگیرد چگونه با دیگران همراه شود و در امان بماند. او دانش آموز مشتاقی است اما مهم ترین درس ها (مانند سهیم شدن با دیگران، صبر، همکاری و احتیاط) چند سالی زمان می برد تا برایش جا بیفتند. به عنوان معلم اصلی فرزندتان، این وظیفه شما است که این آموزش ها را با پیگیری، صبر و دلسوزی تقویت کنید. ثبات داشتن برای بچه ها بسیار مهم است.


از تکرار کردن خودتان نترسید. شاید لازم باشد یک کودک نوپا، قبل از اینکه پیامی را بگیرد و درک کند واقعا آن را صد مرتبه بشنود. زمانی که او در مقابل خواسته ای که دارد بی ادبی و گستاخی می کند نیازی به سخنرانی ندارد. به او یک «نه» محکم بگویید و اگر دلتان خواست توضیح کوتاهی هم برایش بدهید مثلا به او بگویید «ممکن است آسیب ببینی» یا «آن یک اسباب بازی» نیست. سپس نظرش را به یک فعالیت مطلوب تر تغییر دهید. کودکان نوپا معمولا کم حوصله اند بنابر این او با پیشنهاد شما خوشحال می شود و آن کار را شروع می کند.
فرصت دادن به بچه می تواند مفید باشد. اما تعداد بسیار کمی از کودکان، تا قبل از ۳ سالگی مفهوم آن را درک می کنند. برای بچه های کوچک تر فرصت دادن یا تایم اوت دادن، گیج کننده و خسته کننده است. اگر کودکتان آنقدر بزرگ هست که معنای فرصت دادن را بفهمد، از این زمان ها، کم استفاده کنید و آنها را به ۳ دقیقه یا کمتر برسانید به اندازه ای که او بتواند خودش را کنترل کند. به جای اینکه او را به اتاقش بفرستید، او را روی یک صندلی بنشانید. چون شما نمی خواهید که او با تنبیه کردن، به اتاقش وابسته شود. بنابر این در نظر بگیرید که با او نشسته اید. او احتمالا زودتر آرام می شود و شما هم دوباره می توانید استراحت کنید.


مهم نیست که کودکتان چقدر بد رفتار می کند، اما به هر حال شما نباید از گزینه کتک زدن استفاده کنید. ضربه محکم به باسن و یا سیلی زدن به بچه باعث می شود که او ترس از پدر و مادر را یاد بگیرد. حتی اگر شما قصد صدمه زدن به فرزندتان را نداشته باشید، اما در زمان عصبانیت خیلی راحت کنترل تان را از دست می دهید. اگر شما حس می کنید که دلتان می خواهد فرزندتان را کتک بزنید، به خودتان کمی فرصت دهید تا این احساس فروکش کند.


نظم و انضباط همیشه نتیجه منفی ندارد. وقتی فهمیدید کودکتان خوب شده است به او جایزه بدهید مانند بازی کردن با اسباب بازی ها به همراه یک دوست و یا یک ظرف غذای خوشمزه! بنابر این او یاد می گیرد که برای جلب توجه شما نباید بی ادبی کند. در نهایت برای کودکان به راحتی این کار را ممکن می کنید که کار های درست را انجام دهد. برای مثال وقتی فرزندتان خسته و گرسنه است، او را به خرید های طولانی نبرید تا با چیز هایی که اجازه ندارد به آنها دست بزند محاصره نشود. اگر دنیای کودکتان با وسوسه به هم بریزد، شما تمام روز را باید صرف «نه» گفتن کنید. به او فرصت بیشتری برای بازی کردن و کشف کردن بدهید اما در عوض شانسش را برای به دردسر افتادن کاهش دهید.
ninsite.comلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

تعلیم و تربیت،تعلیم و تربیت کودکان،تربیت کودک،روش …بهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد ۱۰ نکته برای بهترین برخورد با کودکانبهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایرانآموزش مالیآموزش …آموزش، اموزش، آموزش مالی، آموزش مدیریت، آموزش فنون اداری، آموزش بازرگانی، آموزش روانشناسی کودک روان شناسی کودکان و نوجوانروانشناسی کودکروانشناسی کودک سالهروانشناسی کودک سالهروانشناسی کودک و نوجوان اصول تربیتی نوجوان نرخ تورم فروردین اعلام شد مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین ماه سال ۹۶ را ۶۹ درصد و وبلاگ روانشناسی شفای درون روانشناسی کودک و …وبلاگ روانشناسی شفای درون روانشناسی کودک و نوجوان وبلاگ روانشناسی شفای درونطبقه بندی موضوعی مقالات برای جستجو در میان موضوعات، به محض این که عبارت خود را در فیلد زیر بنویسید، موضوع های سبک زندگی ، بیوگرافی و نوع پوشش افراد مشهور …سبک زندگی ، بیوگرافی و نوع پوشش افراد مشهور بابک حمیدیان خبر ازدواج او با بازیگر بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست تفاوت پژو و جک چیست؟ بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست بهترینروش بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ بهترین روش آموزش نظم به کودکان چیست؟ بهترین روش آموزش نظم به کودکان چیست؟ بهترین روش آموزش نظم به کودکان چیست؟ تنورواكسسوریبرایویلاكبابپزو تنورواكسسوریبرایویلاكبابپزو تنورواكسسوریبرایویلاكبابپزو مشخصات کشورها مشخصات کشورها مشخصات کشورها آموزش ضدعفونی کننده دست فلکس هاست آموزش ضدعفونی کننده دست فلکس هاست آموزش ضدعفونی کننده دست فلکس هاست شنبه بهمن جمادی الاول شنبه بهمن جمادی الاول شنبه بهمن جمادی الاول بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ ضرب المثل ها بهترین تحقیق درمورد ضرب المثل چیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ باید به نظم روش برای آموزش نظم و بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ نی نوپا آموزش نوپا بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ کودک یاری باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد نه شکلی از کودک و نوجوان مشاوره و هفته پژوهش چیست شیپوور هفتهپژوهشچیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ هفته پژوهش چیست شیپوور هفتهپژوهشچیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک به یک کودک نوپا چیست بهترین روش برای آموزش ۱۰ نکته برای بهترین برخورد با کودکان بهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به با کودک به آنان آموزش می چگونه به کودک مان انضباط را یاد دهیم بهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به کودک از طریق آموزش به این

مطلب بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%86%d8%b8%d9%85-%d9%88-%d8%a7%d9%86%d8%b6%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%d8%a8%d9%87-%db%8c%da%a9/

آخرین ویرایش: - -

سه شنبه 1 اسفند 1396 09:15 ب.ظ
I do agree with all of the concepts you've introduced in your
post. They're really convincing and will definitely
work. Still, the posts are very brief for beginners.
Could you please lengthen them a little from
next time? Thanks for the post.
دوشنبه 30 بهمن 1396 07:05 ب.ظ
Je suis en 3ème au collège et j'en ai marre des profs.
دوشنبه 2 بهمن 1396 04:14 ب.ظ
Now that you know about video editing and the things you need you are
prepared to start out your journey of amateur filmmaker
to professional director. Contestants worldwide will record songs by themselves,
or team up into virtual bands of two to four musicians, and compete for
$5600 in prizes. You need a special connector typically called a Fire wire or
sometimes known being an IEEE 1394 high band connector.
دوشنبه 2 بهمن 1396 04:39 ق.ظ
You can even replace your preferred MP3 music with one of these
to make sure that even if you're about the gym, you possibly can still understand interesting points from the book or listen on the docs from perform which you need
to examine. You don't have to put money into the biggest or heaviest tripod form of hosting use.
Painting is an authentic gift due to the endurance and utility.
یکشنبه 24 دی 1396 11:44 ق.ظ
The camera will make the brightest of scenes appear to be it was taken during an eclipse.
A model with 3 CCD features a sensor that covers each
one of the different colors (Red, Green, and Blue) producing superior color reproduction. You need
a special connector typically known as a Fire wire or known being
an IEEE 1394 high band connector.
شنبه 23 دی 1396 11:26 ب.ظ
You can even replace your preferred MP3 music with your to ensure if you live about
the gym, you possibly can still understand interesting points
from your book or listen towards the docs from perform that you just
should examine. Contestants worldwide will record songs independently, or team up into virtual bands of a couple of musicians, and compete for $5600 in prizes.
Instead of enjoying karaoke parties, it is possible to always take the
music and make your own personal song, by plugging
it into your TV sets.
پنجشنبه 21 دی 1396 06:43 ب.ظ
Now that you learn about video editing as well as the what
you require you are to start out the journey of amateur filmmaker to professional director.
" It was President Theodore Roosevelt who had given it the naming of White House in 1901. Instead of enjoying karaoke parties, it is possible to always go ahead and take music and make your own personal song, by plugging it into your TV sets.
دوشنبه 18 دی 1396 10:50 ق.ظ
Hmmm is anyоne eⅼѕe encountering рroblems with the pictures οn thiѕ blog loading?
I'm tryіng to figure out if itѕ a propblem on my
end οr if it's the blog. Ꭺny responses would
bе greatly appreciated.
شنبه 9 دی 1396 11:26 ق.ظ
Propеrly like Mommy said, after we love each ogher and lоve the worⅼd that Jesus died for, that?s
a kind of worship. After wе take into consideration Gߋd and listеn to the
sermon or in Sunday Collegе, that?s а way of worshipping because were studying
howw gresat God is and He likes that. Oг after we
sit around and tell eɑch other what the best issues about God aгe.
You know the way much you like liѕtening to folks say how
good or cute yoou boys are? Nicely God likes one ᴡe talk together about how
great he is.? Daddy answered.
جمعه 8 دی 1396 06:41 ق.ظ
Now that you find out about video editing and also
the things you need you are to start out right onto your
pathway of amateur filmmaker to professional director.
A model with 3 CCD carries a sensor that sees each one of the different colors (Red, Green,
and Blue) producing superior color reproduction. Here you can shop by theme or browse a complete array of themes in case you are sill unsure about
what to base the party.
جمعه 8 دی 1396 06:13 ق.ظ
You can even replace your selected MP3 music with one
of these to ensure if you are regarding the gym, you possibly can still understand interesting points
in the book or listen for the docs from perform that you simply need
to examine. These guides let you practice when you are ready and still have the time for you to do so.
Instead of enjoying karaoke parties, you'll be able
to always take the music and create your own song, by plugging it into your TV sets.
یکشنبه 3 دی 1396 09:53 ق.ظ
Now that you know about video editing and also the things you need you are prepared to begin with
right onto your pathway of amateur filmmaker to professional director.
A model with 3 CCD includes a sensor that accumulates every one of the different
colors (Red, Green, and Blue) resulting in superior color reproduction.
This can be very advantageous to you as if you are a fast learner, with just a shot, you may learn all that
you desired to quickly and free.
دوشنبه 27 آذر 1396 06:21 ق.ظ
The art of ghazal singing has were able to entice millions round the globe.
Contestants worldwide will record songs by themselves, or get together into virtual
bands of 2-4 musicians, and compete for $5600 in prizes.
Painting is an authentic gift due to the long life and utility.
جمعه 10 آذر 1396 12:56 ب.ظ
Many thanks very handy. Will share site with my friends.
یکشنبه 5 آذر 1396 06:25 ب.ظ
You're an extremely valuable web site; could not make it without ya!
چهارشنبه 1 آذر 1396 12:34 ب.ظ
Many of these shows are situated in bigger cities like New York or Los Angeles, which means you arrive at travel free of charge if
you get into the finals. It took about three months to
find out what as well as the raucous, discordant (to my ears) "melody. Here you are able to shop by theme or browse an entire array of themes should you be sill unsure about what to base the party.
دوشنبه 29 آبان 1396 07:15 ب.ظ
There is a rich diversity about bat roosting songs that you
are bound to appreciate and to help make
your life easier, and to make it easier to finding the background
music for My - Space that you might want, there is also a chance
to select different genres. Warrior bands moved south and east
towards the rich pickings of the peoples whom that they traded with.
The plastic's name is often abbreviated to CR-39, standing for Columbia Resin, and it is not even half the body weight of
glass, which supplanted quartz in the early twentieth century.
یکشنبه 28 آبان 1396 08:15 ب.ظ
Ich bin gerade zufaellig auf Ihrer Webpage gelandet (war eigentlich auf der Suche nach einer
anderen Homepage). Ich moechte diese Seite nicht verlassen,
ohne Ihnen ein Lob zu dieser klar strukturierten und schick designten Seite zu hinterlassen!
یکشنبه 28 آبان 1396 06:06 ب.ظ
Great looking internet site. Presume you did a bunch of your very own coding.
یکشنبه 28 آبان 1396 08:14 ق.ظ
You can even replace your favorite MP3 music with
one of these to ensure that if you are in regards to the gym, you possibly
can still understand interesting points from the book or listen towards the docs from perform you
need to examine. A model with 3 CCD includes a sensor that picks up each of the different colors (Red, Green, and Blue) leading to superior color reproduction. Here you are able to
shop by theme or browse an entirely array of themes
if you are sill unsure about what to base the party.
پنجشنبه 25 آبان 1396 01:58 ب.ظ
There is a rich diversity about bat roosting
songs that you simply are bound to appreciate and to build your life
easier, and make it easier to get the songs for My - Space that you might want, you
might also need the ability to pick from different genres.
"Because you happen to be here scanning this online games report now at this particular instant; whatever you have is "The first movers advantage" for yourself to adopt a your hands on now. Now you've taken that all-important starting point and are reading this report about online games and social networking, you might be within the unique and privideged position to be amongst a small grouping of pioneering entreprenuers who know concerning this and therefore are taking affirmative action.
پنجشنبه 25 آبان 1396 03:44 ق.ظ
You can even replace your preferred MP3 music with your in order that if you are concerning the gym, you
are able to still understand interesting points from the book or listen towards the docs from perform that
you simply should examine. It took about a few months to master what and also the raucous, discordant (to my ears) "melody. The first lesson you ought to learn with your online course is how to read chord charts.
دوشنبه 22 آبان 1396 08:32 ب.ظ
Amazing info. With thanks.
یکشنبه 21 آبان 1396 03:57 ب.ظ
The camera may make the brightest of scenes appear to be it turned
out taken during an eclipse. Contestants worldwide will record songs
by themselves, or get together into virtual bands of
2 to 4 musicians, and compete for $5600 in prizes.
Here you can shop by theme or browse a complete range of themes if you're sill unsure on what to base the
party.
یکشنبه 21 آبان 1396 11:28 ق.ظ
The great thing about this DVD is that you may perform the dance exercises anytime, without
having a partner. Cherry blossom tattoos represent something more important in various cultures.
The Open Video Project: This is site with a huge number of digital
video for sharing.
جمعه 28 مهر 1396 05:23 ق.ظ
This is nicely said. !
دوشنبه 20 شهریور 1396 02:35 ق.ظ
Hi there are using Wordpress for your blog platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to
get started and set up my own. Do you need
any html coding knowledge to make your own blog? Any help would be
really appreciated!
شنبه 11 شهریور 1396 12:46 ب.ظ
Hi, i think that i saw you visited my web site thus i came to “return the favor”.I'm attempting to find things to improve my web site!I suppose its ok
to use a few of your ideas!!
شنبه 11 شهریور 1396 07:58 ق.ظ
Nice post. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon everyday.
It will always be interesting to read through content from other writers and use something from other
web sites.
شنبه 11 شهریور 1396 06:08 ق.ظ
You made some good points there. I checked on the internet
for more info about the issue and found most people will go along with your views on this web site.I have a website in persian language
which is about SEO and link building and backlink exchange, if you were persian I would invite you to make a look at my website.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30